З 3 по 7 червня на території Національного Комплексу «Експоцентр України» у Києві, відбулася щорічна ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка, «Агро-2019». Донецька область прийняла саму активну участь в урочистому заході.

“АГРО-2019” – одна з найбільших агропромислових виставок в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства та представленню високопродуктивних порід свійських тварин.

На відкритті агровиставки були присутні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Перший віце-прем’єр-міністра України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева. Також у заході взяли участь заступники Міністра аграрної політики та продовольства України, представники Верховної Ради України, міністерств України, ЦОВВ, профільних об’єднань та асоціацій, бізнесу, українські та міжнародні експерти, та представники близько 1300 компаній із 15 країн світу.

Володимир Гройсман розповів, що Кабмін цього року виділить 5,9 млрд грн на програми розвитку АПК. Таким чином держава частково компенсує вартість сільгосптехніки, саджанців та будівництва ферм.

“Лише за 2018 рік нею скористалися 7043 аграрних підприємства, придбавши 17182 одиниць української техніки і обладнання. Також створено понад 5 тисяч нових робочих місць, а до бюджету надійшло 1,6 млрд грн податків”, – розповів Степан Кубів.

«Основне гасло «Агро-2019»: «Фермеруй в Україні – підкорюй світ». Ми з Урядом дійсно хочемо створити для аграріїв такі умови, щоб їм було комфортно працювати тут в Україні, але щоб вони були здатні завойовувати своєю високотехнологічною аграрною продукцією весь світ», – зауважила в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева під час вітального слова.

Тематичні експозиції в рамках “АГРО-2019”:

Hi-Tech Agro. VIII Спеціалізована виставка автоматизації, управління, GPS і GIS технологій

ЕкспоАгроТех. IX Спеціалізована виставка с/г техніки, обладнання та запасних частин

Агро-транспорт і логістика. III Спеціалізована виставка техніки для транспортування і зберігання с/г продукції

Agro Build-Expo. V Спеціалізована виставка інновацій в агробудівництві, технологій і матеріалів

ANІMAL`EX. XVIII Спеціалізована виставка свійських тварин, ветеринарії та товарів для тваринництва

Еквісвіт. XVI Національна виставка конярства та кінного спорту

FishExpo. XIII Спеціалізована виставка рибного господарства та рибальства

Рослинництво і агрохімія. VI Спеціалізована виставка технологій вирощування, захисту та збереження рослин

Біопаливо. XII Спеціалізована виставка альтернативних джерел енергії

Organic. VII Спеціалізована виставка екологічно чистих продуктів та технологій

EcoHouse. III Спеціалізована виставка будівництва заміських будинків, ландшафту, екоматеріалів та енергоефективних технологій

Сучасний фермер. III Спеціалізована виставка комплексних рішень для фермерських господарств та приватних землевласників

Експозиції експортної продукції від областей.

Унікальні заходи в рамках “АГРО-2019”:

Аукціон племінних тварин

AgroAutoShow. Чотириденна автомобільна подія в рамках виставки “АГРО”

Agro Food Fest. Тематичний фестиваль, експозиція ресторацій та крафтових виробників

Традиційний Ярмарок на АГРО

На виставковому майданчику Донецької області було презентовано продукцію різних підприємств області яку можно було скуштувати, нову розробку Донецького національного технічного університету “розумна теплиця” – комплекс рішень яких, створюють ідеальні умови для максимального росту рослин. Тваринництво на виставці представляло господарство ПІГ ФАРМ з розведення та вирощування свиней.

Переглянути Каталог учасників АГРО 2019


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: