Графік особистих, спільних, виїзних прийомів керівництва

Графік особистого та спільного прийомів громадян керівництвом департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької обласної державної адміністрації на 2022 рік

№ з/п

П.І.Б. керівника (повністю), посада

дні прийому

години прийому

Перелік керівних працівників, які беруть участь в особистому прийомі громадян та мають право проводити прийоми громадян у разі відсутності керівних працівників департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької обласної державної адміністрації

1.

Чаган Артем Олександрович, директор департаменту

ІІ, ІV понеділок місяця

1000-1200

заступник директора департаменту – начальник управління земельних відносин та цифрової трансформації

2.

Дзигім Олександр Валентинович, заступник директора департаменту

ІІІ, V вівторок місяця

1000-1200

начальник управління агропромислового розвитку та продовольчої безпеки

3.

Рибакова Олена Олександрівна, заступник директора департаменту – начальник управління земельних відносин та цифрової трансформації

І, ІІІ четвер місяця

1000-1200

заступник начальника управління – начальник відділу земельних відносин управління земельних відносин та цифрової трансформації

Графік особистого та спільного прийомів громадян керівництвом департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької обласної державної адміністрації проводиться за адресою: бульвар Машинобудівників, 20, м. Краматорськ, 84313, згідно з графіком, за попереднім записом за телефоном (06264)20-120.


Графік проведення виїзного прийому за місцем мешкання громадян керівництвом департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької обласної державної адміністрації на 2022 рік.

П.І.Б. керівника (посада)

Місце проведення

місяць

січень

лютий

березень

квітень

травень

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

Дзигім Олександр Валентинович, заступник директора департаменту;

 

Костиць Марія Семенівна, начальник управління агропромислового розвитку та продовольчої безпеки

Маріупольський район (з адміністративним центром у місті Маріуполь) у складі територій Кальчицької сільської, Мангушської селищної, Маріупольської міської, Нікольської селищної, Сартанської селищної територіальних громад

Х

 

Х

 

Х

 

Х

 

Х

 

Х

 

Х

 

Х

 

Х

 

Х

Х

 

Х

 

Холодова Марина Борисівна, заступник начальника управління-начальник відділу земельних відносин управління земельних відносин та цифрової трансформації

 

Шамшин
Денис Олегович, начальник відділу економіки та інвестицій управління економіки та бухгалтерського обліку

Бахмутський район (з адміністративним центром у місті Бахмут) у складі територій Бахмутської міської, Званівської сільської, Світлодарської міської, Сіверської міської, Соледарської міської, Торецької міської, Часовоярської міської територіальних громад

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Рибакова Олена Олександрівна, заступник директора департаменту-начальник управління земельних відносин та цифрової трансформації;

 

Костиць Марія Семенівна,

начальник управління агропромислового розвитку та продовольчої безпеки

Волноваський район (з адміністративним центром у місті Волноваха) у складі територій Великоновосілківської селищної, Волноваської міської, Вугледарської міської, Комарської сільської, Мирненської селищної, Ольгинської селищної, Старомлинівської сільської, Хлібодарівської сільської територіальних громад

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Рибакова Олена Олександрівна, заступник директора департаменту-начальник управління земельних відносин та цифрової трансформації;

 

Єрмольєва Ганна Геннадіївна, начальник відділу розвитку тваринництва управління агропромислового розвитку та продовольчої безпеки

Краматорський район (з адміністративним центром у місті Краматорськ) у складі територій Андріївської сільської, Дружківської міської, Іллінівської сільської, Костянтинівської міської, Краматорської міської, Лиманської міської, Миколаївської міської, Новодонецької селищної, Олександрівської селищної, Святогірської міської, Слов’янської

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

 

міської, Черкаської селищної територіальних громад

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Васюкевич Сергій Геннадійович, начальник відділу юридичної роботи;

 

Кіясь Олена Миколаївна, начальник управління економіки та бухгалтерського обліку-головний бухгалтер

Покровський район (з адміністративним центром у місті Покровськ) у складі територій Авдіївської міської, Білозерської міської, Гродівської селищної, Добропільської міської, Криворізької сільської, Курахівської міської, Мар’їнської міської, Мирноградської міської, Новогродівської міської, Очеретинської селищної, Покровської міської, Селидівської міської, Удачненської селищної, Шахівської сільської територіальних громад

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Х

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: