Звіти проведення консультацій

Питання, винесене на обговорення

Проект Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених на формування матеріально-технічної бази новостворених сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів шляхом надання фінансової підтримки на придбання обладнання для прийому та охолодження молока.

 

Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення.

Пропозицій, зауважень та рекомендацій щодо Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених на формування матеріально-технічної бази новостворених сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів шляхом надання фінансової підтримки на придбання обладнання для прийому та охолодження молока у процесі обговорення не надходило.

 

Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення.

Проект Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених на формування матеріально-технічної бази новостворених сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів шляхом надання фінансової підтримки на придбання обладнання для прийому та охолодження молока буде надано для затвердження в установленому порядку.

Питання, винесене на обговорення

Проект Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока.

 

Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення.

Пропозицій, зауважень та рекомендацій щодо Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока у процесі обговорення не надходило.

 

Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення.

Проект Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока буде надано для затвердження в установленому порядку.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: