(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Осінній комплекс польових робіт на Донеччині!

Попри складнощі, які викликані збройною агресією російської федерації проти України, аграрії Донеччини продовжують проводити комплекс осінніх польових робіт та закладають підґрунтя майбутнього врожаю.

29 вересня 2022 року директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації під час робочої поїздки ознайомився з роботою потужного сільськогосподарського підприємства, яке спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур, має значний виробничий потенціал щодо вирощування картоплі, а також овочевої продукції у відкритому ґрунті.

Підприємство продовжує здійснювати виробничу діяльність, незважаючи на втрати та руйнацію виробничих приміщень внаслідок бойових дій.

На полях підприємства вже завершено збирання картоплі, наразі тривають збиральні роботи щодо збирання врожаю моркви та столового буряку.

Завершено сівбу озимих культур на зерно та ріпаку, здійснюються технологічні заходи щодо догляду за посівами озимини в осінній період.

Довідково: В умовах активних бойових дій на ланах Донеччини вже зібрано врожай ранніх зернових та зернобобових культур, ведеться збирання врожаю пізніх зернових та технічних культур, а також триває сівба озимих зернових культур під урожай 2023 року.

На сьогодні сільськогосподарські підприємства вже посіяли озиму пшеницю на площі понад 20 тис. га, що складає майже 30% до прогнозованих площ, а також майже 5 тис. га озимого ріпаку на зерно.

Незважаючи на руйнування складських та виробничих приміщень, небезпеку, труднощі з постачанням добрив, посівного матеріалу, палива, з якими щодня стикаються аграрії Донецької області, вони продовжують працювати попри все, забезпечуючи продовольчу безпеку регіону та наближаючи нашу перемогу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: