Повна назва документа державного планування: «Програма підтримки агропромислового комплексу та розвитку земельних відносин у Донецькій області на 2021-2027 роки» (далі – Програма).

 Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Донецька обласна державна адміністрація.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (далі – Закон) громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проєкту Програми розпочато з дня її оприлюднення, а саме: 07 квітня 2021 року на сайті департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації та на сайті Донецької облдержадміністрації, та триватиме до 22 квітня 2021 року включно.

Відповідно до статті 12 Закону громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документа державного планування.

Ознайомитися з проєктом Програми та отримати додаткову інформацію пропонуємо за адресою: м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 20, тел. (06264) 20-120, 20-121.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми подаються до департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Відповідальна особа: заступник начальника відділу економіки та інвестицій управління земельних відносин, водних ресурсів, економіки та інвестицій – Шамшин Денис Олегович (контактні дані: d.shamshin@agro.dn.gov.ua, тел. (06264) 20-120, моб. (050) 973 17 53).

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до 22 квітня 2021 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Завантажити Pdf

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: