(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Робоча нарада з питань розвитку зрошуваного землеробства

28 січня 2020 року в приміщенні департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації (м. Краматорськ) відбулася робоча нарада з питань подальшого розвитку на території Донецької області зрошуваного землеробства, зокрема, шляхом здійснення заходів з реконструкції державних та внутрішньогосподарських меліоративних систем, ремонту насосно-силового обладнання, оновлення дощувальної техніки та облаштування систем краплинного зрошення.

Робоча нарада відбулася під головуванням директора департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артема Чагана та начальника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергія Трофанчука.

За підсумками обговорення проблемних питань було прийнято рішення продовжити здійснення на регіональному рівні організаційних заходів щодо відновлення роботи водогосподарського комплексу та забезпечення ефективного використання існуючих основних меліоративних фондів. Зокрема, передбачено:

створити інтерактивну карту розташування існуючої мережі державних міжгосподарських меліоративних мереж та інженерних споруд;

узагальнити пропозиції суб’єктів господарювання Донецької області щодо можливості відновлення функціонування меліоративних систем на відповідній території;

підготувати пропозиції щодо розробки проєкту Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення заходів суб’єктами малого підприємництва з впровадження ними пілотних проектів з реконструкції внутрішньогосподарських меліоративних систем, оновлення дощувальної техніки та облаштування систем краплинного зрошення.


Facebook
Pocket
Email
Print