Перша декада листопада відмічалася теплою погодою з незначними опадами. На початку другої декади відмічалися заморозки до -2 °С.

Такі метеорологічні умови початку листопада дещо покращили стан посівів озимини.

В північній та центральній частині Донецької області на посівах озимої пшениці, що були посіяні в оптимальні строки по пару відмічено закладання 3-4 пагону пшениці. Стан посівів добрий. На посівах пшениці по зайнятих попередниках за оптимальних строках посівів відмічається розвиток 1-3 пагонів. Стан посівів добрий.

Стан сільськогосподарських культур на 12.11.2021

В посівах озимої пшениці пізніх строках по пару відмічено розвиток 2 пагонів. Стан посівів добрий. В посівах по соняшнику відмічено стадію 2-4 листків та початку кущення. Стан посівів задовільний.

Стан сільськогосподарських культур на 12.11.2021

В південній частині області на посівах озимої пшениці, що були посіяні в оптимальні строки по пару, відмічено стадію 3-4 пагонів. В посівах по соняшнику відмічено стадію 2-3 пагона. Посіви в доброму стані.

В посівах озимої пшениці пізніх строках по пару відмічено стадію 2-3 пагони листків, пшениця продовжує кущення. На посівах по зайнятому парі відмічено стадію 3- листочків, рослини починають розкущуватися. Посіви в задовільному та доброму стані.

Польові обстеження не виявили значної забур’яненості та інших шкідливих організмів на посівах озимої пшениці.

Стан сільськогосподарських культур на 12.11.2021

На сьогодні відмічаються окремі поля, де ще не зібрано врожай соняшнику та кукурудзи через метеорологічні умови, що призвели до підвищення вологості насіння.

ДОНЕЦЬКА ДЕРЖАВНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: