(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Створено веб-сайт «Дорадник», для розвитку аграрних дорадчих послуг на сході України

27 липня 2021 року Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) офіційно представила веб-сайт «Дорадник» – https://doradnyk.org.ua/ua/ – на якому публікуються останні новини у галузі сільського господарства, актуальні оголошення, обговорення ініціатив, пов’язаних із фермерською діяльністю, та детальна інформація про дорадчі послуги на сході України.

Веб-сайт «Дорадник» надаватиме якісні дорадчі послуги фермерам, зокрема, аграріям з Донецької, Луганської та Запорізької областей.

За словами Романа Безуса, фахівця ФАО з питань розвитку сільськогосподарських дорадчих служб, «легка модель системи аграрних дорадчих служб – це розроблена ФАО система інформаційно-консультативної і дорадчої діяльності, у якій чіткі ролі й обов’язки надаються різним суб’єктам системи дорадництва, залежно від їхніх основних сильних сторін, на національному, обласному рівні та рівнях громад». Експерт також зазначив, що «доступ до дорадчих послуг є надзвичайно важливим для виробників сільськогосподарської продукції, особливо для тих виробників, які проживають та працюють на сході України, на постраждалих в результаті конфлікту територіях».

«Дорадник» був розроблений за підтримки ФАО та переданий Східноукраїнській сільськогосподарській дорадчій службі у Донецькій області для подальшого розвитку, адміністрування та права власності,  спільно з двома іншими дорадчими службами у регіоні – Луганською обласною громадською організацією «Аграрна дорадча служба» та Інформаційно-консультаційним центром «Агротаврія» у Запорізькій області.

«Будь-хто, хто має відповідний досвід та бажання працювати з сільськогосподарськими виробниками у трьох областях на сході України і не тільки, може розмістити свій профіль у блоці «Дорадники» або «Постачальники послуг» на цьому сайті та безпосередньо надавати свої послуги. Ми сподіваємось, що цей підхід сприяння надання дорадчих послуг різними суб’єктами буде розповсюджений і в інші регіони України, – наголосив Роман Безус. – Сільгоспвиробник або фермер, у свою чергу, попередньо ознайомившись з профілем такої особи чи організації, може замовити у неї відповідні послуги».

Для реєстрації користувачу потрібно пройти два етапи: 1) ввести дійсну електронну адресу та придумати пароль, або ж авторизуватись за допомогою соціальних мереж; 2) створити особистий кабінет, внести детальну інформацію про себе та натиснути кнопку «Зберегти». Зареєстровані користувачі можуть брати участь в обговореннях, коментувати новини, а також розміщувати відповідну інформацію про себе у розділах «Дорадники» та «Постачальники послуг».

Запис заходу можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/3f9u5dV.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: