(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

У ДПЗКУ розпочато осінній форвард

З 16.10.2017 року відбувся старт програми закупівель озимих зернових культур майбутнього урожаю 2018 року ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Реалізація даної програми передбачає закупівлю 300 тис. тонн пшениці та 200 тис. тонн ячменю майбутнього врожаю.

Основні умови проведення закупівлі зерна майбутнього врожаю:

  • Товар: озимі пшениця та ячмінь 3-го класу.
  • Рекомендована мінімальна партія товару: 100,00 (сто) метричних тонн.
  • Умови поставки: філія ПАТ «ДПЗКУ» або інший зерновий склад.
  • Термін поставки: до 01 вересня 2018 року.
  • Попередня оплата: 3 000,00 (три тисячі) гривень з урахуванням ПДВ (жовтень – грудень 2017 року).
  • Відсоток за користування коштами: 12,5 % річних (у разі поставки товару па філії ПАТ «ДПЗКУ») та 14,0 % річних (у разі поставки товару на зернові склади, що не належать ПАТ «ДПЗКУ»).
  • Остаточний розрахунок: здійснюється після поставки на зерновий склад всієї партії законтрактованого зерна (липень – вересень 2018 року).

Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів в регіональних відділах  ПАТ «ДПЗКУ» або за телефоном (044) 206-15-71 або forward@pzeu.gov.ua.


Більш детально під спойлером

Товариство презентувало осінню форвардну програму закупівель зернових майбутнього врожаю.

Для ДПЗКУ це другий рік успішної роботи в цьому напрямку, тож заплановані у поточному періоді обсяги закупівлі зернових саме у сільгоспвиробників будуть не менше 200 тис.тонн озимої пшениці, 80 тис. тонн озимого ячменю та 15 тис. тонн озимого жита.

Тільки на авансування форварду до кінця 2017 року товаровиробнику заплановано виділити понад 600 мільйонів гривень. І ця сума не є остаточною. Тому за активної участі сільгоспвиробників у даній програмі сума авансування може бути суттєво збільшена.

Звертаємо увагу , що цьогорічний форвард розпочато раніше попереднього року, що надає змогу аграріям завчасно подати заявки і підготувати пакет необхідних документів для участі у цій програмі. Вся необхідна інформація щодо переліку та зразків документів, а також умов програми, розміщена тут.

Щодо роботи цьогорічної форвардної програми закупівлі озимих зернових, то вона як і в минулому році, буде проходити в три етапи.

У першому етапі сільгоспвиробнику потрібно подати до регіонального відділу ДПЗКУ заявку на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів та укласти договір поставки безпосередньо у центральному офісі корпорації.

Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника буде здійснено попередню оплату в розмірі 2010 гривень за одну тонну.

Другий транш попередньої оплати буде здійснено в період початку весняної вегетації озимини та становитиме 780 гривень за одну тонну.

Остаточний розрахунок буде здійснено після переоформлення зерна згідно умов договору на ПАТ «ДПЗКУ».

Фінансування даної програми вже підтверджено стратегічним китайським партнером Товариства компанією ССЕС та також Експортно-Імпортним банком Китаю.

Метою цієї програми ПАТ «ДПЗКУ» вбачає своєчасну підтримку сільгоспвиробника та гарантоване отримання зерна для його наступного експорту згідно наявних у Товариства зобов’язань.

Як і в попередні періоди ДПЗКУ співпрацюватиме лише з надійними партнерами та продовжить дотримуватися правила «від кількості до якості». Регіональні відділи та філії ПАТ «ДПЗКУ» вже готові приймати заявки та документи від сільгоспвиробників на участь у програмі форвардних закупівель.

Вашим головним консультантом з будь-яких питань участі у форвардній програмі закупівлі зернових майбутнього врожаю є начальник відділу форвардних закупівель Головань Наталія Борисівна ( 044) 206 15 71.


Facebook
Pocket
Email
Print