Оголошення про відбір виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду державної власності на території Донецької області для рибогосподарських потреб.

Департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій відповідно до статей 122, 135, 136 Земельного кодексу України, проводить відбір виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок водного фонду державної власності на території Донецької області для рибогосподарських потреб.

  1. Умови відбору виконавця земельних торгів:

– виконавець забезпечує підготовку лотів (виготовлення документації із землеустрою, нормативної грошової оцінки земельної ділянки та паспорта водного об’єкта), фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів відповідно до частини п’ятої статті 136 Земельного кодексу України та проведення земельних торгів;

– витрати (видатки), здійснені виконавцем на проведення земельних торгів, відшкодовуються йому переможцем земельних торгів відповідно до частини 5 статті 135 Земельного кодексу України;

– під час відбору виконавця враховуються пропозиції кожного з претендентів за критеріями: вартість виготовлення документації із землеустрою, нормативної грошової оцінки земельної ділянки та паспорта водного об’єкта, а також термін виконання зазначених робіт та наявність працівників відповідної кваліфікації.

  1. Вимоги до документів, що подаються робочій групи з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах з продажу права оренди водних об’єктів (далі – робоча група):

Документи подаються в запечатаному конверті. У конверті мають міститися підтвердні документи з описом вкладення та пропозиція щодо вартості виготовлення документації із землеустрою, нормативної грошової оцінки земельної ділянки, паспорта водного об’єкта та терміну виконання таких робіт.

Усі сторінки документів, що надаються претендентом у складі його пропозиції повинні бути засвідчені посадовими особами претендента відповідно до компетенції та з дотримання норм чинного законодавства України в сфері оформлення документів. Документи мають бути без виправлень, закреслень, дописок тощо.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент не допускається до участі у відборі.

  1. Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд робочій групі:

– опис документів, наданих у складі пропозиції (за формою згідно з додатком 1);

– відомості про претендента (за формою згідно з додатком 2);

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (код ЄДРПОУ) або реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта) (РНОКПП);

– інформація про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід:

для здійснення робіт із землеустрою – інформація щодо наявності у складі претендента за основним місцем роботи сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою та які зареєстровані в Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників відповідно до Закону України «Про землеустрій» з наданням копій кваліфікаційних сертифікатів інженера-землевпорядника;

для проведення земельних торгів – інформація щодо наявності у складі суб’єкта господарювання ліцитатора (за основним місцем роботи або залученого за трудовим договором (на умовах сумісництва, строкового контракту тощо з урахуванням вимог законодавства про працю), який має вищу освіту та відповідні кваліфікаційні сертифікати з наданням їх копій.

В запечатаному конверті подається пропозиція про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях).

Документація подається особисто претендентом або його представником (за довіреністю) до Департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації.

Суб’єкти господарювання, що мають право на виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів можуть подавати пропозиції на відбір виконавця земельних торгів до 21.12.2018 року

Поштова адреса, за якою подаються документи: м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, буд. 20, 3 поверх, каб. 1.

Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з претендентами: Соколова Олена Ігорівна – головний спеціаліст відділу з питань земельних відносин та водного господарства управління залучення інвестицій, фінансово-кредитного забезпечення, розвитку сільських територій, з питань земельних відносин та водного господарства.

Контактний телефон: 050-77-27-833

Дані про земельні ділянки:

1) площа водного дзеркала орієнтовно 11,60 га, розташований: басейн річки Кашлагач, басейн річки Мокрі Яли на території Благодатненської сільської ради Волноваського району Донецької області;

2) площа водного дзеркала орієнтовно 13,00 га, розташований: басейн річки Кальміус, басейн балки Столовая на території Прохорівської сільської ради Волноваського району Донецької області.


ПРОТОКОЛ

протокол 2

Додатки

Додаток 1

Додаток 2

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: