(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Відбулася нарада щодо «Профілактики та діагностики грипу птиці»

23 січня під головуванням т.в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області (далі – Головне управління) Володимира Кирилюка відбулася нарада щодо «Профілактики та діагностики грипу птиці».

В нараді взяли участь начальники, спеціалісти районних та міських управлінь Головного управління, начальники та спеціалісти районних і міських державних лікарень ветеринарної медицини, спеціалісти Донецької регіональної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. На нараду були запрошені представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації, керівники всіх птахогосподарств області.

Були розглянуті питання щодо шляхів розповсюдження, методів діагностики та профілактики пташиного грипу. Керівникам птахогосподарств області запропоновано приділяти особливу увагу питанню біологічної безпеки і додатковим заходам біозахисту, які є основними у профілактиці пташиного грипу, та під персональну відповідальність забезпечити виконання вимог Інструкції з профілактики та ліквідації грипу птиці, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.10.2011 за № 547, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08.11.2011 за № 1277/20015, Ветеринарно-санітарних правил для птахівницьких господарств і вимог до їх проєктування, затверджених наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 03.07.2001 за № 53, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.07.2001 за № 565/5756.

Отримані рекомендації та завдання щодо посилення заходів держнагляду з боку Головного управління, встановлені терміни виконання і звіту, місцевим органам влади надані рекомендації із профілактики антропозоонозу у найменш захищених організованих колективах людей – дитячих навчальних і оздоровчих закладах і лікарняних установах області.


Facebook
Pocket
Email
Print