20 серпня 2021 року під головуванням директора департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації Артема Чагана відбулося засідання Комісії із визначення власників корів, овець та кіз, яким надається часткове відшкодування вартості придбаної установки індивідуального доїння молока (далі – Комісія).

Відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених у 2021 році для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.05.2021 № 482/5-21, зареєстрованого Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків) 09 червня 2021 року за № 40/220 на засіданні Комісії були розглянуті подані документи від фізичних осіб – власників корів, овець та кіз, які станом на 20.08.2021 мали намір отримати часткове відшкодування вартості придбаних у поточному році установок індивідуального доїння молока, ведуть господарство на території Донецької області, які утримують дві та більше корів та (або) чотири та більше овець та (або) кіз, які у 2021 році придбали установку індивідуального доїння молока, крім такої, що була у користуванні.

За результатами розгляду поданих документів, шляхом відкритого голосування, членами Комісії було прийнято рішення про надання часткового відшкодування вартості придбаних у 2021 році установок індивідуального доїння молока та внесення 5 фізичних осіб – власників корів, овець та кіз до Відомості про нарахування сум виплат часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока на 20.08.2021 по Донецькій області.

Після підготовки платіжних доручень на виплату часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока фізичним особам – власникам корів, внесених до Відомості, будуть перераховані кошти обласного бюджету на розрахункові рахунки в обсязі 75% від фактичної вартості установок, що були придбані у поточному бюджетному періоді.

Чергове засідання Комісії відбудеться 05 жовтня 2021 року за адресою: бульвар Машинобудівників, б. 20, 3 поверх, кім. № 12, м. Краматорськ.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: