Структура

Заступник директора департаменту Дзигім Олександр Валентинович
Управління розвитку агропромислового виробництва та харчової і переробної промисловості
Костиць Марія Семенівна Начальник управління
 Відділ розвитку галузей рослинництва та агротехнічних послуг
1 Сушко Олександр Миколайович Начальник відділу
2 Циганок Лариса Анатоліївна Головний спеціаліст
3 Волошин Валерій Романович Головний спеціаліст
 Відділ сприяння розвитку галузей тваринництва
1 Єрмольєва Ганна Геннадіївна Начальник відділу
2 Болотова Оксана Геннадіївна Головний спеціаліст
3 Бондаренко Альона Андріївна Спеціаліст
4 Покушалов Сергій Романович Провідний консультант (не державна служба)
 Відділ розвитку харчової і переробної промисловості
2 Вовк Ірина Борисівна Головний спеціаліст
3 Желтов Георгій Петрович Головний спеціаліст
4 Чернявський Віталій Вікторович Головний спеціаліст
Управління земельних відносин, водних ресурсів, економіки та інвестицій
Рибакова Олена Олександрівна Заступник директора департаменту – начальник управління
 Відділ земельних відносин
1 Холодова Марина Борисівна Заступник начальника управління – начальник відділу
2 Волкова Катерина Вікторівна Головний спеціаліст
3 Нікітін Олександр Олександрович Головний спеціаліст
 Відділ водних ресурсів
1 Москаленко Юлія Ігорівна Начальник відділу
2 Соколова Олена Ігорівна Головний спеціаліст
 Відділ економіки та інвестицій
1 Шамшин Денис Олегович Заступник начальника відділу
2 Горбачов Анатолій Володимирович Головний спеціаліст
3 Ковальчук Ганна Сергіївна Головний спеціаліст
4 Ізотова Ольга Валентинівна Головний спеціаліст
 Сектор впровадження земельної реформи та комунікації з громадськістю
1
Відділ бухгалтерського обліку, звітності та фінансового забезпечення
1 Голоцван Світлана Олексіївна Начальник відділу – головний бухгалтер
2 Кошель Наталія Володимирівна Головний спеціаліст
3 Малахова Світлана Віталіївна Головний спеціаліст
4 Кутейко Наталія Сергіївна Головний спеціаліст
5 Танцюра Світлана Юріївна Головний спеціаліст
 Відділ юридичної роботи
1 Васюкевич Сергій Геннадійович Начальник відділу
2 Крем’янська Олена Геннадіївна Головний спеціаліст – юрисконсульт
3 Аллахвердов Амаяк Анатолійович Головний спеціаліст – юрисконсульт
 Відділ діловодства, організаційного та господарського забезпечення
1 Рожковська Наталія Володимирівна Начальник відділу
2 Шарапов Артем Павлович Заступник начальника відділу
3 Ярошенко Дмитро Володимирович Головний спеціаліст
5 Григоренко Олена Геннадіївна Головний спеціаліст
6 Іотов Володимир Аврамович Завідуючий господарством (не державна служба)
7 Балабан Сергій Петрович Водій (не державна служба)
 Сектор управління персоналом
1 Корнієнко Тетяна Ігорівна Завідувач сектору
2 Костюк Світлана Юріївна Головний спеціаліст
3 Сокол Михайло Петрович Головний спеціаліст
Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: