Структура

 

Заступник директора департаменту Дзигім Олександр Валентинович

Управління розвитку агропромислового виробництва
та харчової і переробної промисловості

 Костиць Марія СеменівнаНачальник управління  

Відділ розвитку галузей рослинництва та агротехнічних послуг

1Сушко Олександр МиколайовичНачальник відділу  
2Циганок Лариса АнатоліївнаГоловний спеціаліст  
3Волошин Валерій РомановичГоловний спеціаліст  
4Тимонін Юрій МихайловичГоловний спеціаліст  

 Відділ сприяння розвитку галузей тваринництва

1Єрмольєва Ганна Геннадіївна

Начальник відділу

  
2Болотова Оксана ГеннадіївнаГоловний спеціаліст  
3ВАКАНСІЯСпеціаліст  
4Покушалов Сергій РомановичПровідний консультант (не державна служба)  

 Відділ розвитку харчової і переробної промисловості

1Молодецька Альбіна Василівна

Начальник відділу

  
2Вовк Ірина БорисівнаГоловний спеціаліст  
3Марченко Галина Миколаївна

Головний спеціаліст

  
4Чернявський Віталій ВікторовичГоловний спеціаліст  

 

Управління земельних відносин, водних ресурсів, економіки та інвестицій

 Рибакова Олена ОлександрівнаЗаступник директора департаменту – начальник управління  

 Відділ з питань земельних відносин

1ВАСАНСІЯЗаступник начальника управління -начальник відділу  
2Красюк Олена ВалеріївнаГоловний спеціаліст  
3Волкова Катерина ВікторівнаГоловний спеціаліст  
4ВАСАНСІЯГоловний спеціаліст  
5Пічунова Інна ВіталіївнаПровідний спеціаліст  

 Відділ водних ресурсів

1Москаленко Юлія ІгорівнаНачальник відділу  
2Бура Олена ЄвгенівнаГоловний спеціаліст  
3ВАСАНСІЯГоловний спеціаліст  
4Соколова Олена ІгорівнаГоловний спеціаліст  

 Відділ економіки та інвестицій

1Бондаренко Наталя ОлександрівнаНачальник відділу  
2ВАСАНСІЯЗаступник начальника відділу  
3Вітовецька Ганна ВікторівнаГоловний спеціаліст  
4Горбачов Анатолій ВолодимировичГоловний спеціаліст  
5Желтов Георгій ПетровичГоловний спеціаліст  
6Ізотова Ольга ВалентинівнаГоловний спеціаліст  

 Сектор впровадження земельної реформи та комунікації з громадськістю

1Шамшин Денис ОлеговичЗавідувач сектору  
2Васильченко Ганна ВікторівнаГоловний спеціаліст  
3ВАСАНСІЯГоловний спеціаліст  

 

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та фінансового забезпечення

1Голоцван Світлана ОлексіївнаНачальник відділу – головний бухгалтер  
2Кошель Наталія ВолодимирівнаГоловний спеціаліст  
3Малахова Світлана ВіталіївнаГоловний спеціаліст  
4Ковальчук Ганна СергіївнаГоловний спеціаліст  
5Кутейко Наталія СергіївнаГоловний спеціаліст  
6Танцюра Світлана ЮріївнаГоловний спеціаліст  

 Відділ юридичної роботи

1Васюкевич Сергій ГеннадійовичНачальник відділу  
2Фролов Роман ВолодимировичГоловний спеціаліст – юрисконсульт  
3Крем’янська Олена ГеннадіївнаГоловний спеціаліст – юрисконсульт  
4Аллахвердов Амаяк АнатолійовичГоловний спеціаліст – юрисконсульт  

 Відділ діловодства, організаційного та господарського забезпечення

1Рожковська Наталія ВолодимирівнаНачальник відділу  
2Шарапов Артем ПавловичЗаступник начальника відділу  
3Ярошенко Дмитро ВолодимировичГоловний спеціаліст  
4ВАСАНСІЯГоловний спеціаліст  
5Григоренко Олена ГеннадіївнаГоловний спеціаліст  
6Іотов Володимир АврамовичЗавідуючий господарством (не державна служба)  
7Балабан Сергій ПетровичВодій (не державна служба)  

 Сектор управління персоналом

1Корнієнко Тетяна ІгорівнаЗавідувач сектору  
2Костюк Світлана ЮріївнаГоловний спеціаліст  
3Сокол Михайло ПетровичГоловний спеціаліст  

 

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: