(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

тризуб

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Порядку використання у 2022 році коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості обладнання для переробки сільськогосподарської продукції»

Зміст матеріалів, винесених на обговорення:

проєкт розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Порядку використання у 2022 році коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості обладнання для переробки сільськогосподарської продукції».

Мета проведення консультацій з громадськістю:

підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розгляд пропозицій від громадськості.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

створення сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, створення на території області сприятливих умов для економічного розвитку сільських територій, збільшенню виробництва сільськогосподарської продукції з доданою вартістю та її споживання, підвищенню рівня зайнятості та добробуту сільського населення.

Способи забезпечення участі в обговоренні:

електронні консультації.

Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень:

info@agro.dn.gov.ua; протягом 15 календарних днів з 18 лютого
до 04 березня 2022 року (включно) письмові пропозиції у довільній формі
(з приміткою «Пропозиції до Порядку»).

Номер телефону, за яким надаються у консультації з питань, що внесено на обговорення:

(0626) 42-01-20.

Прізвище, ім’я відповідальної особи:

Волошин Валерій Романович – начальник відділу продовольства, харчової і переробної промисловості управління агропромислового розвитку та продовольчої безпеки департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

після 04 березня 2022 року.

Спосіб оприлюднення результатів обговорення:

розміщення інформації на офіційних веб-сайтах Донецької облдержадміністрації та департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Додаткові матеріали:

  1. Проєкт розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока».
  2. Порядок використання у 2022 році коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості обладнання для переробки сільськогосподарської продукції.
  3. Перелік видів обладнання для переробки сільськогосподарської продукції, вартість якого підлягає частковому відшкодуванню.
  4. Заява про отримання часткового відшкодування вартості обладнання для переробки сільськогосподарської продукції.
  5. Письмове зобов’язання фермерського (сімейного фермерського) господарства повернути кошти обласного бюджету, одержані для часткового відшкодування вартості обладнання для переробки сільськогосподарської продукції.
  6. Журнал обліку фермерських (сімейних фермерських) господарств, які подали документи для отримання часткового відшкодування вартості обладнання для переробки сільськогосподарської продукції.
  7. Відомість про нарахування сум виплат часткового відшкодування вартості обладнання для переробки сільськогосподарської продукції.
  8. Звіт про наявність обладнання для переробки сільськогосподарської продукції, вартість якого частково відшкодована.
Facebook
Pocket
Email
Print