(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

тризуб

Інформаційне повідомлення про проведення електронної консультацій з громадськістю щодо проєкту розпорядження про внесення змін до розпорядження № 555/5-19 (із змінами)

Зміст матеріалів винесених на обговорення:
проєкт розпорядження про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03 червня 2019 року № 555/5-19 (із змінами)

Мета проведення консультацій з громадськістю:
підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розгляд пропозицій від громадськості.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:
створення сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, вирішення соціально-побутових проблем громадськості шляхом формування матеріально технічної бази сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОКів) шляхом надання фінансової підтримки на придбання обладнання для прийому та охолодження молока.

Способи забезпечення участі в обговоренні:
електронні консультації.

Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень:
протягом 20 календарних днів до 24 лютого 2020 року (включно) письмові пропозиції у довільній формі (з приміткою «Пропозиції до порядку»).

Електронна пошта:
info@agro.dn.gov.ua

Номер телефону, за яким надаються у консультації з питань, що внесено на обговорення:
38 (06264) 20-123, 38 (06264) 20-120

Прізвище, ім’я відповідальної особи:

Молодецька Альбіна Василівна – начальник відділу розвитку харчової і переробної промисловості управління розвитку агропромислового виробництва та харчової і переробної промисловості департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:
після 24 лютого 2020 року

Спосіб оприлюднення результатів обговорення:
розміщення інформації на офіційному веб-сайті департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації

Додаткові матеріали:

Проєкт розпорядження
Порівняльна таблиця

Facebook
Pocket
Email
Print