(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

тризуб

Інформаційне повідомлення про проведення електронної консультації з громадськістю щодо проєкту розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Положення про обласну комісію з надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства»

Зміст матеріалів, винесених на обговорення:

проєкт розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Положення про обласну комісію з надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства і хмелярства».

Мета проведення консультацій з громадськістю:

підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розгляд пропозицій від громадськості.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

створення сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, вирішення соціально-побутових проблем громадськості шляхом створення належних умов для нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції в суб’єктах господарювання області.

Способи забезпечення участі в обговоренні:
електронні консультації.

Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень:
info@agro.dn.gov.ua; протягом 20 календарних днів з 25 червня
до 14 липня 2020 року (включно) письмові пропозиції у довільній формі (з приміткою «Пропозиції до порядку»).

Номер телефону, за яким надаються у консультації з питань, що внесено на обговорення:
(0626) 42-01-23, (0626) 42-01-20.

Прізвище, ім’я відповідальної особи:
Волошин Валерій Романович – головний спеціаліст відділу розвитку галузей рослинництва та агротехнічних послуг управління розвитку агропромислового виробництва та харчової і переробної промисловості департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:
після 14 липня 2020 року.

Спосіб оприлюднення результатів обговорення:
розміщення інформації на офіційному веб-сайті департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

Додаткові матеріали:
1. проєкт розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Положення про обласну комісію з надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства і хмелярства».
2. Положення комісії

Facebook
Pocket
Email
Print