(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію форвардної програми 2017 року

Департамент агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації повідомляє, що з 19.01.2017р. ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочало програму закупівель зернових культур (пшениці, ячменю, кукурудзи та сої) майбутнього врожаю 2017р. (весняний форвард).
Безпосереднє виконання всіх етапів закупівель корпорація здійснюватиме через свої регіональні відділення. Реалізація даної програми буде проводитися в два етапи.


Протягом першого етапу сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів та укласти договори поставки в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ». Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника буде здійснюватися попередня оплата.
Однією з умов форвардної програми є укладання договорів комплексного страхування посівів майбутнього врожаю сільськогосподарських культур. Перші огляди посівів озимих культур почнуть здійснюватися вже на початку весни після відновлення вегетації, а ярих культур – після появи сходів.
Авансовий платіж за одну тонну зерна пшениці, ячменю або кукурудзи складатиме 2 580 грн. з урахуванням ПДВ, а авансовий платіж за одну тонну сої – 4 980 грн. з урахуванням ПДВ.
Другий етап програми передбачає поставку зерна сільськогосподарськими товаровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії ПАТ «ДПЗКУ», а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.
У рамках інформаційно – роз’яснювальної роботи з питань укладання форвардних договорів у центральному офісі ПАТ “ДПЗКУ” варто звертатися за телефоном: (044) 206-15-71 E-mail: forward@pzcu.gov.ua або до представника по Донецькій області (начальник Харківського регіонального відділу) Міненко Костянтина Вікторовича 067-575-14-00.
Крім того, ПАТ «Аграрний фонд» розпочало програму закупівель пшениці 2 і 3 класу (весняний форвард 2017р.).
Закупівельні ціни:
пшениця 2 класу – 4600 грн/т
пшениця 3 класу – 4500 грн/т
Розмір попередньої оплати встановлюється рішенням Комісії з ризиків ПАТ «Аграрний фонд» у відповідності до системи оцінки клієнтів, але не перевищує 65% від загальної вартості поставки за договором.
Рівень відсоткової ставки за користування коштами попередньої оплати складатиме від 22,5% до 27,5% річних без врахування курсових коливань та від 15% до 18% з врахуванням курсових коливань.


З повним переліком документів, необхідних для укладання договору з ПАТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись на офіційному сайті аграрного фонду в розділі «Весняний форвард – 2017».
Контактний телефон гарячої лінії ПАТ «Аграрний фонд» 067-912-44-43, (044) 277-27-12.

Facebook
Pocket
Email
Print