(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Зустріч з представниками Верхньокам’янської громади

З метою вивчення питання щодо визначення проблем та пошуку ресурсів для підвищення рівня життя сільського населення, його самозайнятості, розвитку території Верхньокам’янської сільської ради спеціалістами  департаменту розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу облдержадміністрації 27 вересня 2016 року проведено зустріч з представниками громади.

Учасникам зустрічі з числа мешканців Верхньокам’янської сільської ради надані друковані інформаційні матеріали, розроблені  спеціалістами департаменту, за можливими напрямками ведення сільськогосподарської підприємницької діяльності, а саме бджільництво, виробництво рослинної продукції, заготівля та збут молока, первинна обробка м’ясної продукції та інше.

zustrich-1

Також поінформовано про можливість залучення міжнародної технічної допомоги для розвитку підприємництва та самозайнятості сільського населення завдяки Програмі Розвитку ООН в Україні.

Особливу увагу та зацікавленість мешканців громади викликав розроблений департаментом проект організації сільськогосподарського заготівельно-збутового молочарського кооперативу на території Верхньокам’янської сільскої ради. У разі впровадження проекту є можливість отримання технічної та матеріальної допомоги від Продовольчої  та сільськогосподарської організації ООН (FАО) шляхом надання на баланс створеного кооперативу охолоджувальних резервуарів та лабораторного обладнання на орієнтовану суму до 300 тис. грн.

Департамент готовий до плідної співпраці зі всіма зацікавленими особами.

Facebook
Pocket
Email
Print