(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

1 вересня в Курахівській гімназії

Перше вересня – це свято нових починань та прагнень до змін. Усі ми були учнями і добре знаємо, що саме тут, у стінах рідної школи,  закладається майбутнє кожної особистості, а життя набирає дорослого сенсу. Зміни є там, де свідоме ставлення до справи кожного, де не забувають свого коріння, зберігають традиції, бо саме в цьому самобутність народу, душа нації.

З  нагоди першого вересня заступник начальника відділу регуляторної політики департаменту екології та природних Донецької облдержадміністрації Нестеров Є.В., разом з заступником голови Марיּїнської райдержадміністрації     Шахіревим В.Р. та

начальником відділу юридичної роботи департаменту розвитку сільської місцевості, втілення реформ та агропромислового комплексу Донецької облдержадміністрації Васюкевичем С.Г.  привітали учнів Курахівської гімназії з початком начального року!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутись у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – до шкіл та вишів.

Україна переживає складні часи, але цілющим джерелом порятунку для неї є сила освіти. Краща державна інвестиція – це інвестиція в освіту.

Усім, хто цього дня прийде до навчальних закладів здобувати знання, побажали  досягти своєї мети в житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А першокласникам порадили ніколи не зупиняйтися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

 

Facebook
Pocket
Email
Print