(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

11-14 серпня відбудеться 32-а Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2020»

З 11 по 14 серпня на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбудеться ХХХІІ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2020». Організатором виставки виступає ТОВ «ТД «Промфінінвест» за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Наголошуємо, що виставка відбудеться з дотриманням всіх необхідних протиепідемічних вимог та чітких правил відповідно до рекомендацій МОЗ України, для 100% безпеки учасників та її відвідувачів.

«АГРО-2020» є найважливішою подією агропромислового комплексу України та ефективною платформою для демонстрації найновіших галузевих досягнень, інноваційних рішень і технологій. Особлива увага приділятиметься новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям як для великих, так і малих аграрних підприємств.

Експозиція виставки охоплює всі без винятку галузі сільського господарства. Цього року в рамках «АГРО-2020» відбудуться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Сучасний фермер, Eco House.
Ділова програма виставки включає конференції, презентації, круглі столи, практичні семінари, які будуть присвячені ключовим питанням сектору. Зокрема, відбудуться заходи на тему “Державна підтримка агропромислового комплексу та стратегія на 2021-2023 роки”, а також на тему “Безпечність молока: національна політика та регіональні ініціативи”.

Окрім традиційної ділової частини виставки передбачає цілу низку інших цікавих заходів.
Зокрема, кулінарний фестиваль «AgroFoodFest» та український «Ярмарок» товарів народного промислу.
Дізнатися про деталі виставки, ознайомитися із програмою та зареєструватися для участі можна за посиланням – https://agroexpo.in.ua/ та https://bit.ly/2P6lsTX

Ділова програма AGRO 2020

Довідково:
У 2019 році у виставці «Агро-2019» взяло участь 1216 учасників з 15 країн. Виставку відвідали 89 тис. гостей. Також відбулося 2 форуми з питань інвестицій та експортних можливостей, 40 семінарів, конференцій, презентацій, круглих столів та інших науково-практичних заходів.

Відвідувачам AGRO 2020!

Відвідувачам AGRO 2020! Друзі, до виставки залишився один тиждень. Дуже чекаємо кожного з вас на нашому святі. Дотримуйтесь правил перебування на виставці :

Опубліковано AGRO Понеділок, 3 серпня 2020 р.

 

Facebook
Pocket
Email
Print