12 серпня у рамках 32 Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2020» відбудеться всеукраїнський форум «Безпечність молока: національна політика та регіональні ініціативи».

Захід організовується під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у співпраці з Держпродспоживслужбою України та швейцарсько-українською програмою «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Мета форуму – сфокусувати увагу на нових вимогах до безпечності молока, його виробництва та введення в обіг як харчового продукту, а також на тих викликах, що супроводжують процес імплементації гармонізованого до європейських норм законодавства. З цією метою в Мінекономіки ініціювали політичний діалог задля розробки стратегії та напрацювання плану заходів з реалізації перехідного періоду для забезпечення ефективного впровадження нових гігієнічних вимог до виробництва молока та молочних продуктів. Важливість впровадження змін та нових підходів вимагає акумуляції зусиль операторів ринку та компетентних органів. Так, під час заходу будуть представлені також регіональні ініціативи, що спрямовані на підвищення якості та безпечності молока, що виробляється на первинному рівні, та контролю його подальшої переробки та реалізації кінцевому споживачу.

Участь у заході візьмуть заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко, в. о. Голови Держпродспоживслужби України Ольга Шевченко, представники обласних департаментів з розвитку АПК та територіальних органів Держпродспоживслужби, галузевих асоціацій, молокопереробних підприємств і виробники молока.

Дата та час проведення форуму: 12 серпня, 14.30-16.30.

Підключення до відео конференції можливе лише за попередньої реєстрації: https://forms.gle/PC3vbZFTzpGpF2Ei8

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: