(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Огляд стану земельних відносин у листопаді

13 грудня 2021 року о 14.00 під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Дзьоби за участі першого заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Анатолія Мірошниченка та експерта Центру досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки Романа Нейтера відбулась онлайн-презентація «Огляд стану земельних відносин в Україні».

У випуску розглянуто оновлені ключові показники ринку земель сільськогосподарського призначення, рейтинг регіонів за активністю ринку, а також регіональний розріз ціноутворення на ринку сільгоспземель.

Разом з тим під час презентації обговорені питання:

  • Як поводив себе ринок землі у листопаді, та чи відбулося зростання?
  • Якими є попередні висновки роботи ринку землі у 2021 році?
  • Який обсяг від загальної площі сільськогосподарських земель в Україні вже придбано?
  • Які області лідирують за активністю обігу землі?

А також – спеціальна тема цього випуску – спадщина та дарування земельних ділянок. Чим відрізняються подаровані земельні ділянки від проданих чи успадкованих та як співвідносяться їх обсяги за перші 5 місяців ринку?

«Огляд стану земельних відносин в Україні» – щомісячний спільний продукт Міністерства аграрної політики та продовольства Україні, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру і Центру досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки.

Переглянути запис прямого ефіру можливо на сторінці Київської школи економіки та Міністерства аграрної політики у Facebook

Facebook
Pocket
Email
Print