(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

15 березня було проведено обласну селекторну-нараду в форматі відео-конференції

Сьогодні, 15 березня 2017 року департаментом агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації було проведено обласну селекторну-нараду у форматі відео-конференції з питань організації та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році та сертифікації насіння ярих сільськогосподарських культур.

Під час селекторної-наради були обговорені питання щодо виконання Плану організації проведення весняно-польових робіт на території Донецької області у 2017 році, затвердженого наказом департаменту АПК та РСТ від 16.01.2017 № 4, темпів проведення сівби ранніх ярих зернових та зернобобових культур під урожай поточного року у сільськогосподарських підприємствах Донецької області (територія підконтрольна Українській владі), накопичення матеріально-технічних ресурсів, сертифікації насіння ярих с.-г. культур та догляду за посівами озимих культур на зерно та ріпаку, реєстрації сільськогосподарської техніки та паспортизації с.-г. товаровиробників на право транспортування, зберігання та застосування пестицидів та агрохімікатів.

[su_carousel source=”media: 2649,2650″ link=”lightbox” width=”1100″ height=”800″ items=”1″ title=”no” mousewheel=”no” autoplay=”7200″ speed=”500″]

Особливу увагу начальників управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій було звернуто на проведення організаційних заходів щодо додаткового обстеження посівів озимих культур, формування структури посівних площ під урожай 2017 року, зокрема, зернових культур на рівні 51-55% від загальної площі ріллі по кожному сільськогосподарському підприємству.

До проведення цієї роботи залучено науковців Донецької державної с.-г. дослідної станції НААН України, представників територіальних підрозділів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також Державного підприємства “Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції”.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: