Робочою групою, до складу якої увійшли представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації та Донецького відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств 16 липня 2021 року з метою налагодження взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також надання інформаційно-консультативної допомоги мешканцям територіальних громад, а саме фермерським господарствам, членам сільськогосподарських кооперативів та господарств населення проведено семінари у Нікольській та Мангушській селищних радах.

Під час проведення семінару були обговорені питання реалізації земельної реформи, зокрема, відкриття з 1 липня 2021 року ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні, особливостей здійснення нотаріальних угод купівлі – продажу земельних ділянок та були надані рекомендації щодо дій ймовірних покупців та продавців земельних ділянок.

Також розглянуто питання щодо напрямків державної та регіональної підтримки агропромислового комплексу у 2021-2023 роках.

16 липня проведено семінари у Нікольській та Мангушській селищних радах. 16 липня проведено семінари у Нікольській та Мангушській селищних радах. 16 липня проведено семінари у Нікольській та Мангушській селищних радах.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: