(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

18 травня відбудеться вебінар: «Міське садівництво: як створити кліматично дружні громади в умовах війни»

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації інформує, що Асоціація «Енергоефективні міста України» в рамках проєкту «Посилення спроможності українських громад у впровадженні цілей Європейського зеленого курсу» організовує вебінар на тему: «Міське садівництво: як створити кліматично дружні громади в умовах війни» для органів місцевого самоврядування.

Для отримання  посилання необхідно зареєструватися https://forms.gle/q3CxbFKu8sxvPtDk9.

Цільова аудиторія: працівники міських рад, відповідальні за утримання зелених насаджень та благоустрій у громадах, працівники сектору освіти міської ради, урбаністи, екологи та активісти, що прагнуть змінити своє місто й зробити його комфортнішим для життя.

Дата та час: середа 18 травня 2022 року, 14:00.

Програма вебінару:

  1. Представлення проєкту Посилення спроможності українських громад у впровадженні цілей Європейського зеленого курсу
  2. Міське садівництво і городництво в контексті адаптації до наслідків кліматичної зміни та один з напрямків переходу до сталих продовольчих систем в рамках Європейського зеленого курсу
  3. Всеукраїнська ініціатива «Сади Перемоги»: як це працює в Україні?
  4. Як створити міський сад-город?

З чого почати територіальній громаді: затвердження місцевої програми з самозабезпечення.

Досвід створення публічного саду-городу на прикладі “Розсадника” у Львові.

  1. Питання/відповіді
  2. Інше

Запрошуємо долучитися до першого онлайн-заходу, на якому Ви дізнаєтесь про практичний досвід впровадження міського садівництва й городництва в Україні та роль громадського сектору у таких ініціативах. Якщо виникнуть запитання до гостей, просимо  надсилати  їх на електронну пошту: office@enefcities.org.ua.

Вебінар проходитиме на платформі Zoom, а також буде забезпечено онлайн-трансляцію на сторінці АЕМУ у Facebook: https://www.facebook.com/energyefficientcities

Facebook
Pocket
Email
Print