(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

26 липня відбулося засідання робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі

26 липня 2021 року у форматі відео Zoom конференції відбулося засідання робочої групи з оперативного вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі, за участю першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького такерівництва  Мінфіну, ДПС, департаменту та представників профільних аграрних асоціацій та громадських об’єднань.

Було обговорено декілька питань:

  1. Щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» щодо удосконалення порядку зберігання пального для потреб власного споживання чи промислової переробки».
  2. Щодо пропозицій до законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (реєстр. № 5600 від 02.06.2021). Законопроект прийнято в першому читанні.
  3. Щодо законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість при оподаткуванні операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції»
    (реєстр. № 5425-д від 14.06.2021).
  4. Щодо проблемних питань втрати сімейними фермерськими господарствами права на доплату ЄСВ, шляхи вирішення. Впровадження ДПС України програмного забезпечення для адміністрування доплати ЄСВ.
  5. Щодо проблемних питань зупинки податкових накладних.
  6. Щодо окремих питань реалізації Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 106.
  7. Щодо обліку операцій хеджування юридичними особами та фізичними особами-підприємцями виробниками продукції.

В ході обговорення були опрацьовані пропозиції щодо змін в законодавстві та був сформований порядок денний на наступне засідання, яке відбудеться в вересні 2021 року.

Facebook
Pocket
Email
Print