(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

27-28 жовтня 2021 року відбудеться онлайн-тренінг «Практичні аспекти маркетингу для малого та середнього бізнесу – виробників харчових продуктів»

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) запрошує виробників харчових продуктів, представників сфери послуг громадського харчування з Донецької та Луганської областей, а також Приазовських районів Запорізької та Херсонської областей взяти участь в  онлайн-тренінгу «Практичні аспекти маркетингу для малого та середнього бізнесу – виробників харчових продуктів».

Дводенний захід відбудеться 27 та 28 жовтня 2021 року. Заняття триватимуть по три години щодня – з 15 до 18 год.

Будемо раді бачити і досвідчених представників виробничих підприємств, і початківців, а також мікро- виробників та приватних підприємців.

Програма навчання:

-Що таке маркетингова стратегія, аналіз, план та бюджет? Як легко та максимально практично їх розробити для харчового бізнесу?

– Розбір маркетингових інструментів на прикладах українських та закордонних виробників харчових продуктів.

– Вимоги до пакування та маркування харчових продуктів: законодавство, міжнародні стандарти, зв’язок зі стандартами безпеки харчових продуктів (НАССР), маркетинг і дизайн.

– Характеристики харчових продуктів, які “продають”: тренди інноваційних харчових продуктів в Україні та світі

– Особливості малобюджетного маркетингу для харчового малого та середнього бізнесу – поради, приклади, корисні ресурси

– Обговорення прикладів бізнесу учасників тренінгу – аналіз веб-сайту, сторінок у соцмережах, каналів продажу та комунікацій

Захід проведе Ольга Лучка  – досвідчений тренер-практик Проєкту USAID, яка має багаторічний досвід керування маркетинговою активністю малих підприємств харчової галузі.

Для участі у тренінгу потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ до 25 жовтня 2021 р

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

Facebook
Pocket
Email
Print