29 липня з метою ознайомлення територіальних громад та сільгосптоварників, в тому числі фермерських господарств, сільськогосподарських кооперативів та господарств населення з напрямками державної та регіональної підтримки агропромислового комплексу в 2021 – 2023 роках та земельною реформою робочою групою, до складу якої увійшли представники департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації та Донецького відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, проведено семінари у Святогірській та Миколаївській міських радах. Заходи проведено з метою посилення комунікації з органами місцевого самоврядування та надання інформаційно-консультативної допомоги.

Фахівці робочої групи надали вичерпну інформацію щодо напрямків державної та регіональної підтримки агропромислового комплексу в 2021-2023 роках.

Окремо говорили про земельну реформу, зокрема, про відкриття з 01.07.2021 ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні, особливості здійснення нотаріальних угод купівлі – продажу земельних ділянок та було надано рекомендації щодо дій ймовірних покупців та продавців земельних ділянок.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: