(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

30.09.2022 Відбудеться семінар «Сприяння сталому тваринництву та збереженню екосистем на півночі України»

30 вересня 2022 року Програма розвитку ООН в Україні проводитиме семінар «Сприяння сталому тваринництву та збереженню екосистем на півночі України».

Поліпшення методів ведення сільського господарства та впровадження сталого підходу до ведення тваринництва на перезволожених землях, залучення прямих бенефіціарів, відновлення земель та поліпшення стану біорізноманіття, обговорюватимуть представники/-ці місцевих органів влади, проєктної ради, члени команди, представники громадських організацій та науково-дослідних інститутів, а саме:

Створення моделі екологічно-свідомої продовольчої системи на півночі України сприятиме не лише зниженню викидів парникових газів, сприянню родючості ґрунтів та збереженню видів, що знаходяться під загрозою зникнення, а й допоможе запобігти проблемі харчової безпеки в Україні.

📌Подія буде цікавою для представників громад, агробізнесу, експертів/-ок у сфері біорізноманіття, сільського господарства, тваринництва та іншим.

📌Семінар проходитиме онлайн на платформі ZOOM.

📌Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3SvHAWy

Проєкт «Сприяння сталому тваринництву та збереженню екосистем на півночі України» (https://www.undp.org/…/spryyannya-stalomu-tvarynnytstvu-ta-…) реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Глобального екологічного фонду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: