(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

31 березня Аграрні розписки для агровиробників: доступно та просто

Популярність інструменту в Україні постійно зростає: лише від початку 2020 року аграрії отримали понад 4 млрд. грн. додаткового фінансування за допомогою аграрних розписок, що в 1,5 рази перевищує показник за аналогічний період минулого року. Розширенню бізнес можливостей і сфер застосування інструменту сприяє також і отриманий перший практичний досвід примусового виконання зобов’язань боржників за розписками.

Успішне впровадження аграрних розписок у вітчизняну сільськогосподарську галузь зумовлене чітким розумінням учасниками ринку особливостей роботи цього інструменту, що стало можливим завдяки спільним заходам та проведеним навчальним програмам.

Заключний вебінар Проєкт для власників, розпорядників, бухгалтерів, економістів та фінансистів агропідприємств Донецької області на тему «Аграрні розписки для агровиробників: доступно та просто», який відбудеться 31 березня 2020 року о 10:00 год. В програмі вебінару планується висвітлити особливості роботи в різних моделях за аграрними розписками, й приділити особливу увагу обліку та оподаткуванню операцій за аграрними розписками, в тому числі міжнародними.

Посилання для реєстрації на вебінар: https://etutorium.com/auth/register.html?token=6c76038e5ad8d3bfc9ca46cc5ad8d3bfc9c8c405


Для реєстрації та участі використовуйте, будь ласка «Google Chrome». Індивідуальне посилання для участі, учасник отримає на електронну скриньку, яку вказав при реєстрації. Зверніть увагу, за індивідуальним посиланням може під’єднатися лише один учасник, отже кожен учасник повинен зареєструватися самостійно.

Проєкт «Аграрні розписки в Україні»
здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією
(IFC, Група Світового банку) у партнерстві з Швейцарською Конфедерацією.

Facebook
Pocket
Email
Print