(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

4 жовтня було проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації

Четвертого жовтня п.р. заступник голови облдержадміністрації Лаврик О.В. провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації, на якій були розглянуті питання щодо запобігання поширення африканської чуми свиней та необхідних заходів ДЛЯ недопущення її розповсюдження на території Донецької області.

В засіданні прийняли участь представники управління безпечності, харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Дерпродспоживслужби в Донецькій області, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Управління лісового та мисливського господарства в Донецькій області, департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації, Головного управління ДСНС України в Донецькій області, районних державних лікарень в районах.

Членами Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії прийнято рішення щодо забезпечення реалізації вичерпних заходів для недопущення занесення збудника африканської чуми на територію Донецької області та захисту здоров’я людей та тварин.

Facebook
Pocket
Email
Print