4 жовтня було проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації

4 жовтня було проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації

Четвертого жовтня п.р. заступник голови облдержадміністрації Лаврик О.В. провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації, на якій були розглянуті питання щодо запобігання поширення африканської чуми свиней та необхідних заходів ДЛЯ недопущення її розповсюдження на території Донецької області.

В засіданні прийняли участь представники управління безпечності, харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Дерпродспоживслужби в Донецькій області, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Управління лісового та мисливського господарства в Донецькій області, департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації, Головного управління ДСНС України в Донецькій області, районних державних лікарень в районах.

Членами Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії прийнято рішення щодо забезпечення реалізації вичерпних заходів для недопущення занесення збудника африканської чуми на територію Донецької області та захисту здоров’я людей та тварин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: