В Бахмутському районі відзначили День працівників сільського господарства

В Бахмутському районі відзначили День працівників сільського господарства

З нагоди відзначення Деня працівників сільського господарства Бахмутський районний будинк культури гостинно розчинив двері, запрошуючи на велике свято працівників сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств, ветеранів агропромислового виробництва зі всіх куточків Бахмутського району.

Ледве переступивши поріг, запрошені наче потрапляли до гостинної української хати. Завзято музики грали-вигравали, господар з господинею привітно зустрічали, чарочку наливали, смачно пригощали. А який же святковий стіл без сала? До початку урочистої частини в холі закладу відбувся фестиваль «Смак українського сала», в якому  взяли участь територіальні громади місцевих рад і Соледарської міської ОТГ. Кожна громада на свій смак презентувала цей продукт, з дотепними жартами, віршами і піснями. На столах, прикрашених вишитими рушниками,  – різноманітні страви із сала. Досвідчені  господині не тільки вміють смачно готувати, але й гарно заспівати. Авторитетне журі опинилось у складному становищі, бо визначити переможців фестивалю було непросто. А тим часом свято набирало обертів. Приємною несподіванкою для присутніх стала виставка-дегустація трав’яних чаїв, представлена студентами і співробітниками Бахмутського професійного аграрного ліцею.  Працювала фото-зона, і всі бажаючі мали нагоду зробити фото на пам’ять.

Ось і настала урочиста мить. У великій концертній залі будинку культури під оплески працівники агропромислового комплексу приймали вітання із професійним святом і заслужені нагороди. Ветеранів і працівників сільського господарства привітали голова Бахмутської райдержадміністрації Володимир Бохонов,  голова Бахмутської районної ради Євген Пластун і голова Бахмутського райкому профспілки робітників агропромислового комплексу Лариса Шрамченко. Кращі працівники в різних галузях сільського господарства, переможці районного змагання зі збирання ранніх зернових культур нагороджені грамотами і подяками Донецької облдержадміністрації, Бахмутської райдержадміністрації та Бахмутської районної ради, кубками і грошовими винагородами. На знак пошани і з нагоди професійного свята ветеранам сільськогосподарського виробництва разом із грамотами були вручені запашні короваї – символ хліборобської праці, щедрого врожаю та добробуту.

Настала черга підбити підсумки Фестивалю «Смак українського сала». І журі прийняло єдине вірне рішення: всі учасники гідні бути переможцями. В урочистій обстановці представникам громад вручені сувеніри на згадку про участь у фестивалі.

А потім всіх присутніх у залі творчий колектив районного будинку культури запросив на веселий український ярмарок – театралізоване дійство з піснями, танцями, веселощами і жартами.


Бахмутське управління агропромислового розвитку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: