(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

6 липня відбудеться онлайн конференція «Куди дівати зерно? – Стратегії розвитку галузі переробки зерна в воєнний та післявоєнний період»

 6 липня 2022 року, в 10.30, відбудеться онлайн конференція «Куди дівати зерно? – Стратегії розвитку галузі переробки зерна в воєнний та післявоєнний період», в рамках Grain Storage Forum “ELEVATOR”.

Подія відбудеться в ZOOM з виходом у прямий ефір у FaceBook та у профільних аграрних спільнотах.  Зареєструватися можна за посиланням.

Серед учасників події провідні аграрні компанії, агрохолдинги, представники влади.

Головна мета конференції – долучити до обговорення стратегій розвитку галузі переробки зерна в воєнний та післявоєнний період представників влади, бізнесу (переробників зерна, постачальників обладнання та послуг для галузі, будівельників, логістів, трейдерів тощо) та посприяти впровадженню сучасних інновацій в галузь.

Завдання конференції – пошук ефективних напрямків розвитку переробки зерна в воєнний та поствоєнний період.

 Конференція включатиме діалогові спікерські панелі, діалогові панелі:
 – Біоенергетика. Біоетанол. Біогаз.
 – Переробока зерна. Крупи. Борошно.
 – Переробка олійних. Олія. Шроти.
 – Питання-відповіді-пропозиції.

Організатори події: Інформаційно-аналітична Група компаній ProAgro Group, Асоціація Елеваторів України, ГО «Союз виробників харчової промисловості України», ГО «Борошномели України», УЗА, Insightex, УкрБіоЕтанол, Біоенергетична Асоціація України, Асоціація Укроліяпром.

З питань участі звертайтеся за:
тел./факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03

Facebook
Pocket
Email
Print