(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

8 листопада 2016 року в рамках Міжнародної виставки «ІнтерАгро 2016» проводиться конференція

8 листопада 2016 року в рамках Міжнародної виставки «ІнтерАгро 2016» за підтримки, в тому рахунку асоціації «Українська асоціація виробників і переробників сої», асоціацією «Дунайська соя» та Громадською спілкою «Органічна Україна»     проводиться Міжнародна конференція «Соя: Новітні тенденції в попиті на рослинний протеїн для людей та тварин. Ефективні технологічні рішення та кращі практики виробництва».

  • Дата — 8 листопада 2016
  • Час — з 12:00 до 18:00
  • Місце — в павільйоні 1, конференц-зал 3 (Київекспоплаза, вулиця Салютна, 2б, м. Київ)
  • Реєстрація — з 9:00 до 12:00 на першій стійці реєстрації на виставку.
  • Вартість участі — 200 грн.
    Оплата після обов’язкової реєстрації. Для учасників конференції участь у виставці «ІнтерАгро» безкоштовна, кожному учаснику конференції в подарунок надається комплект тест-смужок з інструкцією для перевірки сої на ГМО

[gview file=”http://www.www.agro.dn.gov.ua/downloads/2016/11/Programa-konferentsiyi-Soya.pdf”]

interagro-vistavka

Основну частину учасників виставки “ІнтерАГРО” складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

Програма заходів міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2016»

Facebook
Pocket
Email
Print