(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Аграрії Донеччини отримали гуманітарну допомогу у вигляді насіння озимого ріпаку під урожай 2023 року

9 серпня 2022 року аграрії Донеччини отримали гуманітарну допомогу у вигляді гібридного насіння озимого ріпаку ДК Iмаркет КЛ Круїзер від ТОВ «Монсанто Україна» групи компаній Bayer за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації.

ТОВ «Монсанто Україна» дотримується мети групи компаній Байєр – «Світ без хвороб та голоду», а також усвідомлює, що у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні, з огляду на військову агресію російської федерації проти України, існує потреба у наданні підтримки суб’єктам підприємництва – сільськогосподарським товаровиробникам у провадженні сільськогосподарської діяльності, а саме проведення посівної кампанії у період воєнного стану, задля забезпечення продовольчої безпеки України.

Згадана гуманітарна допомога спрямована на підтримку малих сільськогосподарських товаровиробників, які мають в обробітку до 100 га орних земель.

За вказаними критеріями було відібрано сільгосппідприємства Донецької області, яким було надано безоплатну допомогу у вигляді  гібридного насіння озимого ріпаку ДК Iмаркет КЛ Круїзер, що в свою чергу надасть змогу забезпечити посів озимого ріпаку під урожай 2023 року.

Формування переліку сільськогосподарських товаровиробників області та потреби насіння озимого ріпаку здійснювалось департаментом агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької обласної державної адміністрації спільно з військовими адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

Facebook
Pocket
Email
Print