(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

АГРОПОРТ Україна 2019

АГРОПОРТ є одним з найбільших агрофорумів в Східній Європі, мета якого – сприяти розвитку та підвищенню інформативності серед дрібних і середніх агровиробників у всіх регіонах України.

Починаючи з минулого року, АГРОПОРТ постійно проходить в трьох містах і охоплює інтереси індивідуально західних, південних і східних агровиробників та представників харчової промисловості:

•  АГРОПОРТ Захід Львів: 21-23 березня

•  АГРОПОРТ Південь Херсон: 18-20 липня

•  АГРОПОРТ Схід Харків: 10-12 жовтня

Незмінними майданчиками для виставкової експозиції та ділових зустрічей залишаються термінали і привокзальні площі міжнародних аеропортів цих міст.

З 2015 року АГРОПОРТ проходить за підтримки та участі ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. Наш спільний досвід щодо розвитку фермерства в різних областях України показує стійку тенденцію – зацікавленість аудиторії в децентралізації фокусів на користь конкретного регіону, як в пропозиціях, так і в попиті. На сьогодні ми охопили інтереси майже всіх областей України, зробивши максимально зручну участь сільгоспвиробників в наших виставках, конференціях і демонстраційних показах.

У 2019 році, з урахуванням тенденцій зростання наших заходів, заплановано що загалом за трьома
локаціями кількість учасників подвоїться, і складе близько 800 презентаційних стендів, а заходи
відвідають понад 20 тис. агровиробників з 18 областей України.

[su_document url=”http://www.www.agro.dn.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/AGROPORT-2019.pdf” width=”1100″ height=”1000″]

АГРОПОРТ-2019

В кожному АГРОПОРТі заплановано обговорити проблеми кожного окремого регіону, який стане точкою тяжіння для сусідніх областей. Так, на АГРОПОРТ Захід у Львові, будуть підняті питання, актуальні для всієї Західної України: тваринництво, рослинництво, овочівництво, вирощування ягід, садівництво, зелений і гастрономічний туризм. В рамках проведення АГРОПОРТ Південь у Херсоні, будуть порушені теми розвитку сільськогосподарської логістики, систем зрошення, овочівництва, садівництва, виноградарства, тепличного господарства та провадження зеленої енергетики. АГРОПОРТ Схід у Харкові, з урахуванням особливостей ведення агробізнесу, акцентуватиме увагу на рослинництві, засобах захисту рослин, техніці та технологіях, що орієнтовані на середні і великі фермерські господарства.

Актуальними для всіх регіонів лишаються питання адаптації сільського господарства до змін клімату, кооперації, розвитку сільських територій, доступ до інструментів фінансування і формування ланцюгів доданої вартості, виробництва органічної продукції та інших нішових напрямків.

В рамках ділової вечері кожного з АГРОПОРТів відбудеться вручення незалежних премій серед
агровиробників кожного окремого регіону. В одній з 10 номінацій спільно з керівництвом областей будуть
відзначені господарства і підприємства, що мають найвищі показники бізнес-репутації.

Всі заходи містять у своїй структурі Стратегічну бізнес-сесію, цьогорічна тематика якої – «Впровадження
Цілей сталого розвитку на регіональному рівні». А останній день традиційно завершиться проектом
«Українське Трипілля» (новий формат демо-показів в реальних польових умовах для різних кліматичних
зон, в різні сезони і акцентами на актуальних напрямках окремо для Західної, Південної та Східної
України).

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: