У роботі засідання Комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької ТПП, яке відбулося 16 травня п.р., взяли участь аграрії регіону, представники державної влади, місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних установ та організацій, ВНЗ, бізнес-асоціацій.

Про основні тенденції розвитку, досягнення та проблеми агропромислового комплексу області доповіла Н.О. Бондаренко  – начальник відділу економічного аналізу, прогнозування розвитку АПК та трудових відносин департаменту АПК та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації.

Актуальні питання аграрного сектору обговорили на засіданні галузевого комітету Донецької ТПП

Про діючі державні та обласні програми підтримки розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, зокрема сільськогосподарської кооперації, доповів Шамшин Д.О. – заступник начальника управління- начальник відділу залучення інвестицій та розвитку сільських територій департаменту.

Окремо обговорено ситуацію, що склалася в регіоні з розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації. На запрошення Донецької ТПП керівником Дніпропетровської обласної ГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» Максимовим М.Г. проінформовано учасників засідання про позитивний досвід Дніпровського регіону в цьому напрямку за сприяння і фінансування уряду Канади. Також ним було проінформовано про наміри та домовленості з облдержадміністрацією, міжнародними донорами щодо початку діяльності Дніпропетровської обласної ГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» на території Донецької області з 2019 року.

Актуальні питання аграрного сектору обговорили на засіданні галузевого комітету Донецької ТПП

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: