Засідання комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької торгово-промислової палати

Актуальні питання аграрного сектору обговорили на засіданні галузевого комітету Донецької ТПП

У роботі засідання Комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької ТПП, яке відбулося 16 травня п.р., взяли участь аграрії регіону, представники державної влади, місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних установ та організацій, ВНЗ, бізнес-асоціацій.

Про основні тенденції розвитку, досягнення та проблеми агропромислового комплексу області доповіла Н.О. Бондаренко  – начальник відділу економічного аналізу, прогнозування розвитку АПК та трудових відносин департаменту АПК та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації.

Актуальні питання аграрного сектору обговорили на засіданні галузевого комітету Донецької ТПП

Про діючі державні та обласні програми підтримки розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, зокрема сільськогосподарської кооперації, доповів Шамшин Д.О. – заступник начальника управління- начальник відділу залучення інвестицій та розвитку сільських територій департаменту.

Окремо обговорено ситуацію, що склалася в регіоні з розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації. На запрошення Донецької ТПП керівником Дніпропетровської обласної ГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» Максимовим М.Г. проінформовано учасників засідання про позитивний досвід Дніпровського регіону в цьому напрямку за сприяння і фінансування уряду Канади. Також ним було проінформовано про наміри та домовленості з облдержадміністрацією, міжнародними донорами щодо початку діяльності Дніпропетровської обласної ГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» на території Донецької області з 2019 року.

Актуальні питання аграрного сектору обговорили на засіданні галузевого комітету Донецької ТПП

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: