(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Актуальні питання аграрного сектору обговорили на засіданні галузевого комітету Донецької ТПП

У роботі засідання Комітету з розвитку агропромислового комплексу та природокористування Донецької ТПП, яке відбулося 16 травня п.р., взяли участь аграрії регіону, представники державної влади, місцевого самоврядування, банківських установ, профільних державних установ та організацій, ВНЗ, бізнес-асоціацій.

Про основні тенденції розвитку, досягнення та проблеми агропромислового комплексу області доповіла Н.О. Бондаренко  – начальник відділу економічного аналізу, прогнозування розвитку АПК та трудових відносин департаменту АПК та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації.

Про діючі державні та обласні програми підтримки розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, зокрема сільськогосподарської кооперації, доповів Шамшин Д.О. – заступник начальника управління- начальник відділу залучення інвестицій та розвитку сільських територій департаменту.

Окремо обговорено ситуацію, що склалася в регіоні з розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації. На запрошення Донецької ТПП керівником Дніпропетровської обласної ГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» Максимовим М.Г. проінформовано учасників засідання про позитивний досвід Дніпровського регіону в цьому напрямку за сприяння і фінансування уряду Канади. Також ним було проінформовано про наміри та домовленості з облдержадміністрацією, міжнародними донорами щодо початку діяльності Дніпропетровської обласної ГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» на території Донецької області з 2019 року.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: