(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Благодійний Фонд «Карітас Краматорськ» Гранти на підтримку приватного сільського господарства

Проект «Гранти на підтримку приватного сільського господарства» – це фінансова допомога на відновлення джерела існування внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення, які проживають в сільській місцевості шляхом розвитку приватного сільського господарства.


Кто може прийняти участь?

Для участі в проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи та місцеві жителі у віці від 18 до 60 років, які проживають в сільській місцевості Покровського, Олександрівського, Слов’янського, Костянтинівського, Добропільського, Великоновосілківського районів Донецької області.

На що виділяють гаранти?

В рамках проекту на одне домогосподарство виділяється сума від 7 500 до 25 000 грн на відновлення або розвиток власного сільського господарства з метою забезпечення себе необхідними продуктами харчування на тривалий період.

Грант може бути витрачений на закупівлю тварин, птахів, насіння, обладнання для ведення сільського господарства, матеріали для тепличного господарства або госпбудівель, необхідних для сільськогосподарської діяльності.

У зв’язку з небезпекою поширення в Донецькій області Африканської свинячої чуми грант не видається на закупівлю і розведення свиней!


Для участі в проекті необхідно:

Заповнити заявку до 16 квітня 2017 року

Заявку можна завантажити за посиланням або надішліть порожній лист на адресу caritasagro2017@gmail.com
У відповідь отримаєте бланк заявки в електронній формі.


[gview file=”http://www.www.agro.dn.gov.ua/downloads/2017/04/ZAYAVKA-AGRO-v5_UA.pdf”]

 

Facebook
Pocket
Email
Print