(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Crushcorruption: перша справа передана до НАБУ

Станом на 11 жовтня за допомогою спеціалізованої платформи, яка створена всередині міністерства задля запобігання та екстреного реагування на випадки корупції в аграрній галузі – crushcorruption.org, на розгляд до спеціалістів відомства надійшло 13 звернень щодо ймовірних неправомірних вчинків.

Один запит перенаправлено до НАБУ. Ще два на стадії збору матеріалів. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

«Ми отримали 13 заяв. Одну вже скерували на розгляд НАБУ – скарга стосується незаконного відчуження держмайна на рівненщині. Ще дві на стадії збору матеріалів і теж будуть направлені до бюро найближчим часом», – зазначив Міністр.

Зокрема були заяви щодо рейдерського захоплення земель (8 звернень), відчуження державного майна (2 звернення), хабарництва ( 2 звернення), та безпідставного нарахування заробітної плати (1 звернення).

Скарги стосуються посадових осіб установ, що підпорядковані Мінагрополітики і надійшли з Чернігівської (2 звернення), Дніпропетровської (1 звернення), Рівненської (2 звернення), Полтавської (1 звернення) та Одеської (7 звернень) областей.

Наразі здійснюється перевірка отриманої інформації, відповідно до вимог законодавства. Отримані матеріали будуть надіслані до компетентних правоохоронних органів за належністю для вжиття заходів реагування відповідно до вимог законодавства.

Прес-служба Мінагрополітики

 

Facebook
Pocket
Email
Print