Данська рада у справах біженців / Датська Група з розмінування (ДРБ) розробляє нову програму економічного розвитку Донецької та Луганської областей, спрямовану на підтримку вразливих верств населення шляхом посилення їх ролі в місцевій економіці і залучення в виробничо-збутові ланцюжки.

ДРБ шукає шляхи і можливості поліпшення умов життя місцевого уразливого населення, шляхом збільшення їх доходів, що може бути реалізовано через спів-інвестування в місцеву економіку у співпраці з партнерами з бізнес-сектора.

Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, а також комунальні підприємства місцевих органів влади.Партнерство буде здійснюватися за принципом співфінансування як ДРБ, так і бізнес-партнером.

Основні умови планованої програми[1]:

– Кінцевим результатом проекту має бути підвищення доходів місцевого населення на певній цільовій території в Донецькій і / або Луганській області, в тому числі за рахунок їх прямого залучення в виробничо-збутові ланцюжки;

– Ідея проекту повинна припускати розширення бізнес-діяльності партнера, а також залучення місцевого уразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб і осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проекту. При цьому створення нових офіційних робочих місць не є обов’язковою умовою програми;

– Проект повинен бути прибутковим для бізнес-партнера;

– Передбачувана сума грантової підтримки від 10 000 до 100 000 доларів США;

– Інвестиція з боку бізнес-партнера в розмірі до 50% від загальної вартості проекту, у фінансовій або нефінансової форми.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 жовтень 2019 р.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з ДРБ, будь ласка, перейдіть за посиланням https://forms.gle/pf1wjt3zTQNMFMxdA і заповніть коротку заявку. З усіх питань просимо звертатися за телефоном: + 38-093-073-53-73 (Ольга), + 38-093-076-03-07 (Ганна).[1] Звертаємо Вашу увагу на те, що на сьогоднішній день програма знаходиться в стадії розробки і подальшого подання донорським організаціям на розгляд. Умови програми є гнучкими і можуть змінюватися, в тому числі і в напрямках, запропонованих в отриманих заявках.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: