З метою ознайомлення безробітних зі специфікою та умовами праці на підприємстві, інформування про актуальні вакансії та можливості працевлаштування на виробництві, 6 грудня пройшов День відкритих дверей на виробництві ПРАТ «Великоанадольський вогнетривкий комбінат» (смт. Володимирівка), яке є ринкоутворюючим підприємством, спеціалізується на виробництві вогнетривких виробів та постійно співпрацює з Волноваським районним центром зайнятості.

У заході прийняли участь генеральний директор Дмитро Голубєв, директор з персоналу Яна Загоркова, які розповіли шукачам роботи про специфіку роботи на виробництві, перспективи розвитку підприємства, вільні робочі місця, в яких є найбільша потреба на комбінаті, умови праці та рівень заробітної плати, соціальні гарантії працівникам. Підприємство здійснює доставку працівників із с. Микільське, с. Благодатне,  с. Ольгинка, с. Новотроїцьке, є можливість проживання у гуртожитку, заробітна плата виплачується своєчасно. На сьогоднішній день на підприємстві найбільш затребуваними професіями є слюсар- інструментальник та слюсар-ремонтник.

Начальник цеху №2 Олег Звєрєв провів цікаву і змістовну екскурсію виробничим цехом, де учасники заходу на власні очі мали змогу побачити процес виробництва вогнетривів, ознайомитись з робочими місцями.

Корисною та інформативною стала екскурсія до музею історії комбінату.

По завершенню, присутні подякували організаторам та наголосили на необхідності проведення заходів у такому форматі, які надають можливість шукачам роботи безпосередньо ознайомитись з виробництвом та реальними умовами праці.


Волноваське управління агропромислового розвитку

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: