З 9 по 10 липня 2019 року представники департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації прийняли участь у навчальній поїздці з обміну досвідом до Дніпропетровської області (Царичанський та Покровський райони, м. Дніпро) за підтримки Представництва Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) у рамках проекту «Розвиток потенціалу сільських організацій» програми «Життєзабезпечення та продовольча безпека».

Під час навчальної поїздки з обміну досвідом були залучені представники Дніпропетровської обласної громадської організації «Сільськогосподарська консультаційна служба» та тренери Кооперативної Академії (м. Дніпро), які ознайомили учасників заходу з перспективами кооперативного руху, функціонуванням системи управління в кооперативі та ефективними моделями роботи на прикладі діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів: «Перший ягідний» та «Добробут Андріївки» (молочарський кооператив), заснованих на українському досвіді.

Також, під час візиту на демонстраційну ферму СП «Молочарське» обговорені питання гендерної інтеграції у виробництві молока та продемонстровано сучасну технологію утримання корів.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: