(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Департамент прийняв участь у виставковому заході Схід-Експо 2019

Наразі 08-09 листопада 2019 року в «Українському домі» м. Київ проходить виставковий захід «Схід Експо 2019». Участь у заході беруть керівники Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Мороз є одним із спікерів заходу, та керівництво структурних підрозділів облдержадміністрації, серед яких директор департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації Артем Чаган, а також виробники Донецької області (Екоферма «Козацьке подвір’я», Сергій Свириденко, ТОВ «М’ясне ремесло», Приватна сироварня «Шкатула»).

«Схід-Експо 2019» спрямований на зміцнення зв’язків між підприємствами Донецької, Луганської та Запорізької областей з рештою України, ЄС та іншими країнами, на створення нових можливостей для партнерства та співпраці. Крім того, захід сприятиме розвитку підприємництва серед постраждалого від конфлікту населення на сході України, заохочуючи все більше людей відкривати бізнес, створювати нові робочі місця та допомагати своїм громадам розвиватися.

Близько 200 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, в тому числі товари харчової промисловості, текстиль, кераміку, а також соляні вироби, IT-технології, 3D-принтери та інші. Очікується, що понад 3 000 гостей відвідають «Схід-Експо 2019».

В рамках «Схід-Експо 2019» відбудеться ярмарок, де усі учасники виставки зможуть продавати свою продукцію відвідувачам. Під час заходу майстри та майстрині зі сходу України проводитимуть майстеркласи з гончарства, вишивання, хенд-мейду та інших ремесел. Окремою подією стане показ мод від регіональних виробників одягу.


Під час «Схід-Експо 2019» відбудеться премєр-показ мотивуючих відео історій про підприємців зі сходу в межах кампанії “Великі історії малого бізнесу”.

Facebook
Pocket
Email
Print