Відповідно до пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 року № 279) департаментом агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації (далі – департамент) утворено обласну комісію з надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства (далі – обласна комісія) (наказ департаменту від 06.08.2020 № 37) та затверджено Положення про неї (розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 28.07.2020 № 797/5-20).

Основними завданнями обласної комісії є:

  1. Прийняття та розгляд документів від суб’єктів господарювання, які претендують на отримання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства;
  2. визначення попередніх обсягів компенсації витрат, пов’язаних з придбанням садивного матеріалу плодово-ягідних культур та винограду, спорудженням шпалери та встановлення систем краплинного зрошення, для кожного суб’єкту господарювання.
  3. Перелік документів, який суб’єкти господарювання повинні надавати для одержання зазначеної фінансової підтримки, визначено пунктом 6 вищезазначеного Порядку.

З метою одержання більш детальної інформації щодо даного питання просимо звертатися до департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації (тел. (0626) 42-01-20, (095) 365-75-11 – Волошин Валерій Романович).

Facebook
Pocket
Email
Print
Scroll Up

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: