(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Державна підтримка галузі садівництва у 2019 році

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 (із змінами) затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, який визначає механізм надання бюджетних коштів суб’єктам господарювання, незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством, для компенсації здійснених ними у поточному бюджетному році витрат (без урахування сум ПДВ) за напрямками:

  1. проведення робіт із закладення молодих багаторічних насаджень, догляду за ними та придбання матеріалів, необхідних для проведення таких робіт;
  2. придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю;
  3. будівництво холодильників з регульованим газовим середовищем для зберігання винограду та плодів власного виробництва;
  4. будівництво розсадницькими господарствами лабораторних комплексів для виробництва безвірусного садивного матеріалу;
  5. придбання механізмів та техніки для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві.

Згідно п. 6 вищевказаного Порядку, для розгляду заяв про компенсацію та відповідних документів, поданих суб’єктами господарювання, обласні та районні держадміністрації утворюють відповідні комісії.

Для одержання компенсації суб’єкти господарювання, які провадять діяльність на території міст обласного значення, подають документи до комісії, створеної обласною держадміністрацією.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» видатки на виконання бюджетної програми «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» у поточному році складають 400,0 млн. грн.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Мінагрополітики України за посиланням: http://minagro.gov.ua/uk/support_apk.

У 2018 році за даною бюджетною програмою 4 суб’єктам господарювання області було надано компенсацію в сумі 5 млн. 61,1 тис. грн.

Facebook
Pocket
Email
Print