КУЩОВА НАРАДА за темою:  «Розвиток малого та середнього бізнесу на селі»

Державна підтримка в дії!

На виконання постанови КМУ від 29 квітня 2015 року № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» 24.04.2019 було проведено перше засідання Конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01 березня 2019 року № 98 «Про затвердження Розподілу бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на 2019 рік для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» (далі – наказ Мінагрополітики) за КПКВК 2801030 «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» річний обсяг становить 3 820,0 тис. грн.

На розгляд Комісії було надано 7 заявок від 3 сільськогосподарських підприємств.

Відповідно до рішення Комісії право на отримання компенсації за кредитами отримали 3 підприємства в межах встановленого річного обсягу відповідно до наказу Мінагрополітики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on pocket
Share on skype
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: