(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Держпідтримка-2020: Документи на субсидію новоствореним ФГ приймаються до 31 жовтня

До 31 жовтня поточного року продовжується прийом документів на отримання безповоротної фінансової допомоги для новостворених фермерських господарств (перші три роки після його створення) до регіональних відділень Укрдержфонду.

Зокрема, новоствореним фермерським господарствам виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3 000 грн на 1 гектар, але не більше 60 000 грн на одне фермерське господарство.

Державна допомога надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 (зі змінами).

Детальніше щодо переліку документів та вимог Порядку – за посиланням.

Нагадаємо, за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» фермерам вже нараховано компенсації на саму майже 71,6 млн грн. Детальніше за посиланням.

На 2020 році за бюджетною програмою «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» передбачено 380 млн грн. За бюджетною програмою Фінансова підтримка на поворотній основі (безвідсоткові кредити) через Укрдержфонд передбачено 67 млн грн.

Інформаційно-аналітичний портал АПК України

Facebook
Pocket
Email
Print