(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Держпрограму розвитку галузі скотарства в Україні планують запустити на початку 2021 року

Скотарство – одна з провідних галузей тваринництва області.

В регіоні працюють 25 сільськогосподарських підприємств галузі скотарства, з яких у молочному – 24 та у м’ясному – 1.

З метою подальшого розвитку галузі скотарства в Україні планують запустити Держпрограму розвитку галузі скотарства на початку 2021 року.

17 листопада 2020 року відбулась робоча зустріч заступника Міністра Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького з представниками профільних асоціацій, які працюють у галузі тваринництва загалом та скотарства зокрема. На зустрічі представники Мінекономіки та аграрії узгодили термін погодження концепцію Державної цільової програми розвитку галузі скотарства на період до 2030 року. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник Міністра Мінекономіки Тарас Висоцький.

“Разом обговорили концепцію Державної цільової програми розвитку галузі скотарства на період до 2030 року, а також план заходів і очікувані результати. Запланували фіналізувати концепцію Програми наступної зустрічі. Сподіваємось на схвалення документа Урядом на початку 2021 року”, – написав Тарас Висоцький.

Як зазначається у Державній цільовій програмі розвитку аграрного сектору економіки на період до 2022 року, за період з 2010 по 2016 рік виробництво сільськогосподарської продукції зросло на 35,8 відсотка, зокрема на сільськогосподарських підприємствах – на 59,8 відсотка. Проте 43 відсотки валової продукції сільського господарства сьогодні виробляється в господарствах населення.

Рівень споживання на одну особу молока, м’яса, риби, плодів, винограду значно нижчий науково обґрунтованих норм. Недостатніми є обсяги виробництва в Україні високобілкових консервованих продуктів на основі м’яса та риби, а також продуктів для лікувально-профілактичного харчування дітей.

Результатом виконання Державної цільової програми розвитку галузі скотарства на період до 2030 року буде досягнення основних цільових параметрів щодо обсягів виробництва, чисельності і продуктивності поголів’я тварин, якості продукції і структури виробництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: