(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

Директор департаменту в рамках робочої зустрічі відвідав Соледарську ОТГ

Міський голова Олександр Степаненко провів зустріч з директором департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації Артемом Чаганом, який з робочим візитом відвідав нашу громаду. В ході зустрічі були визначені перспективи розвитку агропромислового комплексу громади, обговорені пріоритети державної підтримки аграріїв. Одним з важливих питань зустрічі стало питання про зміни у земельному законодавстві.

Під час візиту Артем Чаган та начальник відділу з питань агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Олена Гульбасова відвідали Товариство з обмеженою відповідальністю «БАХМУТ-АГРО» (керівник Іванков В.В.), селянське (фермерське) господарства «Росинка» (Григор’єв С.О.), приватне підприємство «Екоцентр Парадіз» (Харач О.В.), де ознайомилися з сучасним машино-тракторним парком, новітніми технологіями вирощування зернових хвойних, листяних культур та  декоративних чагарників.

[su_custom_gallery source=”media: 11354,11353,11352,11351,11350,11349,11348″ limit=”100″ link=”lightbox” target=”blank” width=”250″ height=”200″ title=”never”]

Джерело solerada.gov.ua
фото Соледарської ОТГ

Facebook
Pocket
Email
Print

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: