(063) 051 80 59

Контактний телефон

info@agro.dn.gov.ua

Пошта для листування

До уваги сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 р. № 1070 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі»

Головний розпорядник бюджетних коштів та відповідальний виконавець бюджетної програми – Мінагрополітики.

Отримувачі бюджетних коштів – сільськогосподарські товаровиробники, що провадять сільськогосподарську діяльність на землях сільськогосподарського призначення із застосуванням гідротехнічної меліорації.

Державна підтримка у вигляді бюджетної дотації надається сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам – підприємцям, які використовують меліоровані землі.

Державна підтримка надається у вигляді бюджетної дотації сільгосптоваровиробникам на безповоротній основі у розмірі до 25 відсотків вартості витрат (без урахування податку на додану вартість), здійснених відповідно до затвердженої в установленому порядку проектної документації, але не більше як:

 • 7500 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для зрошення дощуванням без урахування вартості поливної техніки;
 • 19500 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для зрошення дощуванням з урахуванням вартості поливної техніки;
 • 18750 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для краплинного зрошення.

Державна підтримка надається: для реконструкції існуючих та/або будівництва нових систем за введені в експлуатацію внутрішньогосподарські зрошувальні системи з використанням зрошення дощуванням (матеріали, засоби, дощувальна техніка, канали, трубопроводи нижчого рівня, інша запірна арматура) або краплинного зрошення (матеріали, засоби) у період з 1 листопада попереднього року по 31 жовтня поточного року.

Для отримання державної підтримки сільгосптоваровиробники подають документи
до 1 грудня у паперовому або електронному вигляді Мінагрополітики документи затвердежі наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
від 02 листопада 2021 р. № 330 «Про затвердження форм для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі»
,
а саме:

 1. заявку на отримання бюджетних коштів із зазначенням у ній номера і дати документа, що підтверджує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта;
 2. довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
 3. відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою, актуальні на дату подання заявки;
 4. типову форму № ОЗ-1 “Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів” (для об’єктів, прийнятих в експлуатацію в поточному році, зокрема обладнання) — для часткового відшкодування вартості будівництва об’єктів;
 5. типову форму № ОЗ-2 “Акт приймання-здачі відремонтованих, реконструйованих та модернізованих об’єктів” — для часткового відшкодування вартості реконструкції об’єктів;
 6. засвідчену підписом керівника суб’єкта господарювання копію паспорта проекта та копію кошторисної частини проектної документації;
 7. письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання та/або нецільового використання.

Прийом документів відбуватиметься у вестибюлі першого поверху приміщення Міністерства аграрної політики та продовольства України за адресою: вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001, за наступним графіком:

 • 22.11. – 26.11.2021 11:00-12:00
 • 29.11. – 30.11.2021 11:00-12:00

В інший час упродовж вказаного терміну можна передати документи попередньо зателефонувавши відповідальним працівникам Мінагрополітики:

Дехтяр Оксана Олександрівна тел. (044) 363 05 40
Гончарук Ігор Олегович тел. (044) 363 05 40
Руденська Лілія Леонідівна тел. (044) 363 05 40

Також документи можна направити поштою.

Facebook
Pocket
Email
Print